DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 150 ZŁOTYCH!

Wersje językowe
Waluta
HIGIENA GĄBECZKI DO MAKIJAŻU BLENDER SPONGE IBRA MAKEUP

Higiena gąbeczki do makijażu Blender Sponge Ibra Makeup

Blender Sponge Gąbka do makijażu Ibra Makeup sprawdzi się do każdego rodzaju skóry i różnych typów fluidów, podkładów, korektorów i pudrów. Przy jej pomocy każdy produkt zostanie nałożony równomiernie dzięki czemu unikniemy nadmiaru podkładu na twarzy. Gąbeczka jest miękka, dobrze "oddaje" kosmetyk, a ścięty kształt ułatwia aplikację kosmetyku.

 

Gąbka do makijażu Blender Sponge - pierwsze użycie

Przed pierwszym użyciem Blender Sponge Ibra należy zwilżyć go pod bieżącą wodą, a potem bardzo dokładnie wycisnąć. Dzięki tej czynności gąbka zwiększy objętość i będzie bardziej miękka, a podczas nakładania podkładu nie wsiąknie w nią zbyt dużo produktu.

Nabierz swojego ulubionego podkładu, nałóż go na grzbiet dłoni i namocz w nim Gąbeczkę Ibra Makeup.

Zacznij delikatnie stemplować twarz. Ważne jest aby nie rozcierać podkładu, ale lekko go wklepywać w twarz. Do nakładania fluidu na większe powierzchnie twarzy użyj zaokrąglonej części, do mniej dostępnych części oraz pod oczy idealny będzie ostry koniec, który dostarczy produkt w każde miejsce. Zwilżoną gąbeczką można również nałożyć puder Ibra Makeup.

 

Jak myć gąbeczkę?

Pamiętaj aby po każdej aplikacji podkładu Gąbeczką Ibra Makeup umyć ją pod bieżącą, ciepłą wodą z użyciem delikatnego mydełka lub detergentu. W nieumytej gąbce łatwo namnażają się bakterie, które nie są obojętne dla Twojej cery.

Jeżeli posiadasz cerę problematyczną z trądzikiem i niedoskonałościami zasada ta obowiązuje podwójnie! Po przemyciu Gąbeczki w czystej wodzie i delikatnym detergencie, zastosuj specjalny środek do czyszczenia pędzli i gąbek, który w swoim składzie zawiera składniki antybakteryjne (np.: ekstrakt z drzewa herbacianego). Następnie dokładnie ugniataj Gąbeczkę palcami, aby środek czyszczący dostał się do wewnątrz i umył wszelkie pozostałości po użytych produktach do makijażu.

Ponownie przemyj Gąbeczkę Ibra bieżącą wodą i powtarzaj czynności do momentu, aż zostaną usunięte wszelkie zanieczyszczenia, a przy mocnym ściśnięciu wycieknie z niej już tylko czysta woda.

Na sam koniec dokładnie odciśnij gąbkę i pozostaw ją do wyschnięcia. Idealnie sprawdzi się tutaj stojaczek na gąbeczkę Ibra Makeup. Nie wolno zamykać wilgotnej gąbeczki w szufladzie toaletki lub w kosmetyczce! Gąbeczka musi pozostać dowyschnięcia w przewiewnym miejscu.

 

Czas użytkowania gąbeczki

Gąbeczka podczas użytkowania stopniowo traci swój kształt i sprężystość, dlatego zaleca się jej wymianę po około 3 miesiącach.  

 

 

 

 

Podziel się tym artykułem z Innymi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl