DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 250 ZŁOTYCH!

Wersje językowe
Formy płatności

 

 

 • Płatność za realizację zamówienia może nastąpić w jeden z poniższych sposobów:
  • (a) przelewem, przed dostawą towaru, na rachunek bankowy Sprzedawcy (przelew tradycyjny): ALIOR BANK 65 2490 0005 0000 4600 3331 2451
  • (b) za pobraniem, przy odbiorze przesyłki od przewoźnika
  • (c) w formie przedpłaty za towar, poprzez płatności elektroniczne www.przelewy24.pl
  • (d) w formie przedpłaty za towar, poprzez płatności elektroniczne Blue Media. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
 • Płatność „za pobraniem” polega na dokonaniu płatności całkowitej ceny zamówienia do rąk przewoźnika, przy dostarczeniu zamówionego towaru Kupującemu.
 • Płatność przelewem (tzn. przelew tradycyjny oraz przedpłata poprzez płatności elektroniczne www.przelewy24.pl) oznacza dokonanie przez Kupującego zapłaty całkowitej ceny zamówienia na rachunek bankowy Sprzedawcy lub poprzez płatności elektroniczne www.przelewy24.pl – z góry, po złożeniu zamówienia, ale przed przekazaniem towaru do wydania Kupującemu. Dane potrzebne Kupującemu do dokonania płatności w formie przelewu tradycyjnego są przesyłane Kupującemu w postaci faktury pro forma lub faktury VAT, na podany przez niego w czasie rejestracji adres e-mail po otrzymaniu zamówienia, ale przed przekazaniem towaru do wydania Kupującemu. Termin zapłaty przez Kupującego wynosi 7 (siedem) dni od dnia otrzymania faktury pro forma lub faktury VAT. Jeżeli Kupujący dopuści się zwłoki w zapłacie, Sprzedający może wyznaczyć odpowiedni dodatkowy termin do dokonania zapłaty, z zagrożeniem, iż w razie bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu będzie uprawniony do odstąpienia od umowy.
 • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 • Kupujący dokonuje zapłaty zgodnie z formą płatności wskazaną w zamówieniu.

 

 

Koszt wysyłki Towaru uiszcza Klient. Koszt ten obliczany jest na podstawie cen dostawy wskazanych w formularzu Zamówienia i doliczany jest do kwoty Zamówienia w podsumowaniu, po wybraniu przez Klienta opcji dostawy.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl